O nás

Nový Biograf

Nový Biograf

Biograf wine bar and restaurant vznikla renováciou priestorov prvého bojnického kina z minulého storočia. Tunajšia originálna atmosféra dýcha históriou tohto miesta a pripomína slávne časy veľkých hviezd strieborného plátna. Práve tu sa odohrávali mnohé príbehy plné vášne, radosti, dojatia i napätia. Medzi týmito stenami žili svoj filmový život večný tulák Charlie Chaplin, krásna Sophia Loren, charizmatický Paul Newman, vynikajúca Milka Vášáryová, či nezabudnuteľný Jožko Kroner. Priestory zdobia originálne dobové plagáty filmov i hercov, staré filmové premietačky a ďalšie historické artefakty súvisiace s filmovým remeslom. Našim hosťom je k dispozícii 40 miest v interiéri a 60 miest na letnej terase. Radi sa dnes opäť hlásime k tradícii dobrého Starého kina v Bojniciach – otvorením reštaurácie Biograf v jeho zrekonštruovaných priestoroch. Kvalitnou gastronómiou a organizovaním príjemných kultúrnych podujatí ako napríklad filmové premietania, tématické eventy, remeselné festivaly, menšie rodinné či firemné posedenia, ale aj ochutnávky vína popredných značiek či už slovenskej alebo zahraničnej produkcie... Chceme nadviazať na slávnu históriu, ktorá tu dlhé roky existovala a na ktorú dodnes mnohí spomínajú. Vitajte a cíťte sa u nás príjemne – Váš film práve začína…

Naša filozofia

Naša filozofia

Cieľom našej reštaurácie je dosiahnuť čo najväčšiu spokojnsť u našich zákazníkov poskytnutím prvotriednych služieb od nášho skvelého personálu. Kvalita našich produktov a obsluhy je prvoradá a snažíme sa ju vylepšovať každým dňom na dosiahnutie čo najväčšej satisfakcie. Podávanie chutných jedál, nápojov, vínka, ako aj príjemné posedenie v priestoroch našej malebnej reštaurácie sú atribúty, na ktorých si nesmierne zakladáme. Chceme, aby každý náš zákazník odchádzal plný gastronomických zážitkov a aby sa o našich jedlách rozprávalo ako o pôžitku, ktorý môžete prežívať všetkými svojimi zmyslami a nielen chuťovými bunkami a to vďaka nezabudnuteľnej atmosfére.

Kulinárske zážizky

Kulinárske zážizky

Kuchyňa našej reštaurácie je pestrorodá. Zakladáme si na čerstvosti a na širokom portfóliu jedál, aby si naozaj vybral každý. Chceme byť iní v tom, čo ponúkame, a preto si veľa produktov vyrábame sami v priestoroch našej malej kuchyne, lebo nie sme zástancami polotovarov. Tým ponúkame našim klientom nielen jedinečnosť chutí, ale aj niečo, čo môžeme ponúknuť len my a náš zákazník si podobné chute bude môcť vychutnať len u nás. Chceme, aby každá návšteva u nás bola nezabudnuteľná a aby bol každý nás zákazník spokojný a vždy sa k nám rád vrátil na „ďlašie pokračovanie filmu“.

Naše hodnoty

Naše hodnoty

Príjemné prostredie. Milý, stále usmiaty personál ktorý je ochotný vždy poradiť a vyhovieť v obsluhe. Efektivita a kreativita personálu v kuchyni. Čerstvosť jedál. Domáce produkty. Nezabudnuteľné eventy.
To sú všetko naše hodnoty na ktorých je naša reštaurácia postavená a prosterdníctvom ktorých sa snažíme pre Vás tvoriť príbeh, na ktorý si vždy spomeniete keď sa budete chcieť chutne najesť v našom krásnom kúpelnom mestečku Bojnice. Nie sme zameraní len na tuzemskú kuchyňu, ale sme otvorení medzinárodnej kuchyni a radi skúšame novinky o ktorých sa Vám v domácej kuchyni ani len nesnívalo. Sme zástancami kuchyne starej mamky, ale radi si svoj film a príbeh tvoríme sami, a preto si ideme vlastnou cestou plnou zážitkov a poznaní.