Služby

Otvorené

Otvorené

Sme tu pre Vás 6 dní v týždni. V pracovných dňoch do 21:00, a cez víkend do 22:00.

Parkovanie

Parkovanie

V blízkosti reštaurácie je množstvo parkovacích možností, či už privátnych alebo mestských, ktoré sú spoplatnené.

Rodinná reštaurácia

Rodinná reštaurácia

Okrem širokého portfólia jedál pre dospelých ponúkame aj detské menu pre Vaše ratolesti.

Kávový zážitok

Kávový zážitok

Ponúkame výnimočnú taliansku kávu značky La Vita cafe, ktorú si vychutnáte len u nás v rámci širšieho okolia.

Niečo jedinečné

Niečo jedinečné

Naša jedinečnosť spočíva v unikátnych eventoch – premietanie filmov na plátne cez letnú sezónu, špecíalne večery s medzinárodnou kuchyňou a špecálnymi hosťami, rodinné či firemné posedenia, business eventy, degustácie a mini festivaly v rámci mesta...

Zážitok zo stolovania

Zážitok zo stolovania

Náš „kinový interiér“, romantická letná terasa ako vystrihnutá z francúzskeho pobrežia, čo viac si predstavujete k dokonalému posedeniu?

Vitajte u nás - Váš film práve začína...

Poďme spolu pracovať na Vašom vzrušujúcom kulinárskom zážitku. Pripojte sa teraz k nášmu príbehu a dúfame, že vo Vás zanecháme kulinársky zážitok.

Ostatné služby

Prioritou našej reštaurácie ste Vy naši ctení zákazníci, klienti, herci ktorí hráte náš príbeh a film s nami, preto sa vždy snažíme poskytnúť čo najhodnotnejší zákaznícky servis a vytvoriť pre Vás domáce prostredie, aby ste sa u nás vždy cítili ako doma pri skvelom filme.

Naše suroviny

Naše suroviny

Kvalitné suroviny sú základom našej kuchyne. Pokiaľ nie sme schopní niečo vyprodukovať v našej kuchyni sami, podporujeme lokálny segment nášho kraja. Zeleninu a ovocie nám naši dodávatelia vozia denne čerstvú, mäso je vyberané od lokálnych dodávateľov alebo rakúskych partnerov, pečivo a syry výhradne lokálne.

Dovoz zdarma

Dovoz zdarma

Plánujete doma oslavu? Potrebujete zabezpečiť menšie občerstvenie pre Vás a Vašich klientov alebo partnerov priamo u Vás na firme? Neváhajte sa na nás obrátiť s Vašimi požiadavkami a my Vám niečo chutné určite radi prichystáme. V rámci takejto objednávky vieme zabezpečiť aj dovoz priamo k Vám domov alebo na firmu úplne zadarmo v rámci okresu.

Špeciálna ponuka jedál

Špeciálna ponuka jedál

Okrem nášho A la carte menu, ktoré si u nás môžete vychutnať celoročne, pre Vás chystáme každý mesiac špeciálnu ponuku, ktorou Vám chceme predostrieť nielen dobroty v rámci našich tradičných sviatkov a období v roku, ale takisto aj niečo špeciálne z medzinárodnej kuchyne - kultúr a tradícií aj iných národností. Tieto ponuky sú veľmi obľúbené a často spojené aj so špeciálnym hosťom alebo živou hudbou.

Biograf eventy

Biograf eventy

Sme tu pre Vás - neváhajte nás osloviť keď budete chcieť s nami osláviť či už Vaše jubileum, alebo promócie, alebo sa Vám v rodine narodí nový člen a budete ho chieť spolu s nami privítať, prípadne sa sniekým rozlúčiť, alebo máte nejaké pracovné stretnutie a Vaša obývačka a kuchyňa Vám na to nestačí... Stále sme tu predsa my – Váš Biograf tím!